هلدینگ فناوران زرین شرکت فناوران زرین خاورمیانه به عنوان بخش مستقر در ایران و تنها نماینده رسمی هلدینگ بین المللی پرنسس دایموند، فعالیت خود را در زمینه‌های آموزش، پژوهش، تولید، صادرات و واردات آغاز نموده است. همچنین به منظور اهمیت جایگاه علمی و به روز بودن در عرصه تجارت در کنار دیگر واحدها، دپارتمان پژوهش، تحقیق و توسعه، آزمایشگاه مرجع و تخصصی شناخت گوهرهای خام و تراش خورده با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا در جهت دستیابی به چشم‌انداز این سازمان فعالیت می‌کند.

هلدینگ زرین یکی از بزرگترین مجموعه های طراحی و تولید جواهرات با گوهرهای قیمتی، نیمه قیمتی و فلزات گرانبها را در اختیار دارد که صادرات زیورآلات زینتی دست‌ساز این مجموعه در سراسر ایران و خاورمیانه کمک شایانی به اقتصاد این مرز و بوم شده است.

برند درسا از سال ۱۳۷۱ آغاز به کار کرد. در سال ۱۳۷۹ با این نام به ثبت رسید و کارخانه صنعتی به وسعت ۲۰۰۰ متر مربع راه اندازی نمود و تا سال ۱۳۸۶ بیستمین فروشگاه زنجیره ای خود را افتتاح کرد. در سال ۱۳۹۱ موقعیت خود را به عنوان برند “درسا، چرم و لوکس” تثبیت کرد.

درسا توسط شاهین فاطمی و امیر کاظم نورمحمدی تاسیس شد که هم اکنون در حال تشکیل خط جدیدی با نام” شاهین_امیر” هستند این خط شامل محصولاتی بسیار خاص، فوق لوکس و هنری خواهد بود.

برند درسا دارای پرسنل جوان و خلاقی است که هرکدام در جایگاه خود به وظایفشان متعهد و علاقه مند هستند. درسا دارای شبکه ای پانصدهزار نفري از مشتریان وفادار است و با تولیدکنندگان حرفه ای داخلی و ترکیه ای همکاری می کند.

درسا ماموریت خود را تبدیل چرم طبیعی و باکیفیت به محصولی لوکس می داند. در این مسیر در نوآوری و خلق زیبایی ها استمرار دارد .چشم انداز ما در آینده تبدیل شدن به رقیبی خوب برای برندهای اروپایی است. مشتریان، درسا را به عنوان برندی لوکس با کالای باکیفیت و با قیمت بالا می شناسند.

شرکت کارنگار سازه پرداز تهران بانام تجاری ” کانسپت ” از سال ۱۳۸۵ با هدف راه اندازی اولین مجموعه مراقبت های فردی ، مکانی ، اجتماعی و تخصصی تشریفات ، همراهی ، حفظ آرامش و امنیت در مراکز عمومی و خصوصی آغاز به کار کرد . این شرکت با استفاده از بیش از ۲۰۰ تن، متشکل از متخصصان ، مدیران و نیروهای کار آمد و ورزیده داخلی وخارجی، در حال حاضر بزرگترین تیم تشریفات، مراقبت، همراهی در کشور و شناخته شده ترین تیم بین المللی در خاورمیانه با مشارکت شرکت های بادیگارد بسیار معتبر جهانی محسوب می شود .
“کانسپت” به دلیل دیدگاه کاملا حرفه ای به تشریفات، مراقبت و همراهی، اولین مجموعه ای در خاورمیانه است که به صورت تخصصی بخش ویژه ی بانوان را تاسیس نموده است . این بخش به صورت کاملا اختصاصی و مستقل از آقایان ، توسط بانوان ورزشکار نخبه و مجرب بر اساس شئونات و شرایط اجتماعی بانوان طراحی ، پیاده سازی و مدیریت می گردد و این امر نشانی دیگر بر دیدگاه حرفه ای کانسپت می باشد .

سیستم آموزشی آکادمی برند ایران تلفیق نوینی از سه سیستم دانشگاهی، حوزوی و مدارس کسب و کار است.

باور ما این است که :

با وجود تدریس علمی و فشرده مباحث روز مدیریتی دنیا توسط اساتید در آکادمی برند ایران، همواره مشارکت دانشجویان در بحث ها و تمرین های ارائه شده باعث رشد و پیشرفت آنها گشته و به تبع آن موجب ارتقا سطح دانش کاربردی و به روز در کشور می گردد. از این روست که دانشجویان آکادمی برند آنجا را نه تنها محلی برای فراگیری دروس تخصصی بازاریابی و برند، بلکه محلی برای کاشت و برداشت ایده های نو و راهکارهای جدید و بومی در این حوزه می دانند.

شركت تيپاكس در زمره يكي از معتبرترين دستگاههاي اجراي در امور خدمات حمل و نقل در ميهن عزيزمان ايران بوده كه با الهام از اين سابقه تاريخي و كهن ايران باستان و با بهره از عقبه درخشان نيم قرني همچون گوهري بر تارك صنعت مذكور مي درخشد. اين شركت با برخورداري از كادر مديريتي و پرسنلي مجرب و منسجم، در سايه تدبير موسس و مديران عالي شركت و اعتماد مشتريان هميشگي تيپاكس، افقهاي توسعه را در نور ديده و بر اوج قلل افتخار با بهره گيري از ايده ها و تكنولوژي نوين، موفقيتها و پيشرفتهاي متصوره را يكي پس از ديگري كسب مي نمايد. امروز با گذشت چندين هزار سال از شكل گيري فن انتقال و جابجايي كالا در ايران زمين، نحوه ارائه خدمات حمل و نقل با استفاده از فن آوريها و تكنولوژي نوين و همچنين برخورداري از ديرينه گرانبهاي تجارب ارزشمند در اين مقوله، راهگشاي بكارگيري اندوخته اي موثر و دانش ارزنده در اين رهگذر گرديده است.

موسسه خیریه مهرانه قلب سفید در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد و از اهداف این موسسه به کارگیری مشاوران و مددکاران خبره جهت بررسی وضعیت کودکان کار و خانواده آن ها از نظر جسمی، روحی، تحصیلی و … می باشد و در راستای ارتقا این موارد تلاش می نماید و این کودکان بهبود یافته و سالم را تحویل جامعه داده تا در جایگاه خود به بهترین شکل ممکن زندگی و رشد نمایند.

مجموعه فرهنگي و هنري آسمان به‌منظور برنامه‌ريزي و اجراي طرح‌هاي پژوهشي و آموزشي مرتبط با گروه‌هاي تخصصي فرهنگستان هنر- به ويژه گروه‌هاي موسيقي، سينما، هنرها و ادبيات نمايشي و چند رسانه‌اي- تجهيز و راه‌اندازي شده است. اين ساختمان در سال ۱۳۵۷ با كاربري اداري در زميني به مساحت ۴۶۶۵ متر مربع ساخته شده و با پانزده كيلومتر فاصله از ساختمان مركزي، در خيابان شهيد فلاحي (زعفرانيه)، نبش خیابان فیروزکوه،پلاك ۴۷ و ۴۹ واقع شده است.

انجمن در سال ۱۳۸۳ در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف انسجام میان طراحان لباس و پارچه ایران و ارتقا سطح دانش کمی و کیفی این رشته به ثبت رسیده است.

انجمن هم اکنون علاوه بر بحث های آموزشی در زمینه مشاوره به بخش های صنعت، کارآفرینی و اشتغال زایی مشغول به فعالیت است.

جهان پیرامون ما در عصر ارتباطات به سرعت در حال تغییر و تحوّل است. لذا زندگی با افتخار در این دهکده جهانی نیازمند کسب مهارت های برتر می باشد.
استفاده بهینه از تغییرات و فرصت های موجود تنها با کسب توانمندی های مدیریتی حاصل می گردد. بنابراین، کسب دانش روز و علوم و فناوری های پیشرفته و همچنین آموزش فنون دانش کاربردی امری الزامی می باشد.
با همکاری مدیران برتر که در زمینه های صنعت و خدمات فعال می باشند، ما در جهت انتقال دانش کاربردی به مدیران آینده گام بر می داریم .رسالت ما آموزش بر مبنای علم، مهارت و هنر مدیریت می باشد.

هنر گفتگو تصویر در تصویر (دیالوگ)

دیالوگ گروهی حرفه ای است که با بهره مندی از سالها تجربه توانسته گامی نوین در جهت پیوند تبلیغات و سینما بردارد.

بهترین ایده با دیالوگ شروع میشود

دیالوگ در سینما

دیالوگ توانسته با بهره مندی از نیروی متخصص و نام آشنای سینما در ساخت و تولید فیلمهای سینمایی زیر مشارکت داشته باشد.

 • بی خود و بی جهت / ساخته عبدالرضا کاهانی/ با بازی رضا عطاران، پانته آ بهرام
 • جیب بر خیابان های جنوبی/ ساخته سیاوش اسدی/ مصطفی زمانی، امیر جعفری
 • استراحت مطلق/ ساخته عبدالرضا کاهانی/ رضا عطاران، ترانه علیدوستی
 • ارادتمند نازنین، بهاره، تینا/ ساخته عبدالرضا کاهانی/ مهناز افشار، طناز طباطبایی
 • من/ ساخته سهیل بیرقی/ لیلاحاتمی، امیر جدیدی
 • خنده های آتوسا/ ساخته علیرضا فرید/ باران کوثری،محمدرضا فروتن
 • لونه زنبور/ ساخته برزو نیک نژاد/ پژمان جمشیدی، محسن کیایی، رعنا آزادی ور، هومن برق نورد

دیالوگ و تبلیغات فیلم های سینمایی

دیالوگ توانسته در جهت معرفی برندهای تجاری گامی نوین در این صنعت ارائه دهد

 • ارائه کمپین تبلیغات در فیلم سینمایی با حضور برند شما
 • تیزر تبلیغات برند شما قبل از نمایش فیلم در سینماها و شبکه نمایش خانگی
 • برگزاری اکران خصوصی با حضور ستارگان سینما در کنار برند شما
 • نشست خبری و پوشش خبری با حضوربرند شما
 • حضور محصولات برند شما در فیلم های سینمایی
 • حضور برند در رسانه های مجازی

ارائه کمپین تبلیغاتی برای فیلم های اکران سال ۱۳۹۵

 • خشم و هیاهو: با درخشش نویدمحمدزاده، طناز طباطبائی/ به کارگردانی هومن سیدی
 • خنده های آتوسا: با درخشش باران کوثری، محمدرضا فروتن/ به کارگردانی علیرضا فرید
 • من: با درخشش لیلا حاتمی، امیرجدیدی، مانی حقیقی و بهنوش بختیاری/ به کارگردانی سهیل بیرقی
 • ارادتمند نازنین، بهاره، تینا: با درخشش مهنازافشار، طنازطباطبائی، مهران غفوریان/ به کارگردانی عبدالرضاکاهانی
 • لاک قرمز: با درخشش پردیس احمدیه، پانته آ پناهی ها، بهنام تشکر/ به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی
 • سینما نیمکت: با درخشش اشکان خطیبی، مهتاب نصیرپور و هومن برق نورد/ به کارگردانی محمدرحمانیان
 • مبارک: با درخشش الناز شاکردوست، امیر رهبری/ به کارگردانی محمد نجفی امامی

دیالوگ در تبلیغات برند

تهیه، تولید بیش از هزاران تیزر تبلیغاتی برندهای نام آشنا وشرکت های بزرگ تجاری.

افتخار بزرگیست نام برندهایی با این سابقه در رزومه کاری ماست.

همراه اول/ سامسونگ/ کن وود/ ایرانسل/ بانک ملی ایران/ بانک پارسیان/ بانک تجارت/ بانک پاسارگاد/ بانک سپه/ بانک سینا/ بانک شهر/ ایران خودرو/ ام وی ام/ گلرنگ/ پاکسان/ چای گلستان/ سن ایچ و…

دیالوگ و همراهی شما در تبلیغات

 • ایده پردازی، ارائه کمپین و استراتژی تبلیغات
 • ساخت تیزر و مستند تبلیغاتی
 • طراحی گرافیکی و لوگو
 • تبلیغات محیطی و بیلبوردهای شهری
 • جلوه های ویژه تبلیغاتی
 • ساخت انیمیشن
 • تصحیح رنگ و نور
 • خدمات رسانه ای در تلویزیون
 • خدمات رسانه ای در فضای مجازی

شركت فودكو استارتاپي است كه از سال١٣٩٥فعاليت خود را در زمينه انواع كوكيز،فينگر فود،كيك، شيريني،دسر و غذاهاي مدرن و سنتي آغاز نموده است.
استفاده از مواد اوليه تازه و با كيفيت و طراحي و ديزاين منحصر به فرد از ويژگي هاي فعاليت فودكو مي باشد.

پذيرايي در انواع مراسم، جشن، همايش و گردهمي ها تنها بخشي از فعاليتهاي فودكو است.در واقع هدف اصلي تيم فودكو، پذيرايي از هر نوع مراسم و ميهماني به نحو منحصر به فرد و خاص و متناسب با ويژگي هاي آن مراسم است.

شرکت تولیدی نوین مانکن  تنها تولید کننده ایرانی که افتخار این را دارد که تولید ملی و کالای ایرانی را شعار و سر لوحه تولید خود  قرار داده و همراه صنعت پوشاک ایران

سلام دعوت شدید از لینک زیر استفاده نمایید

https://t.me/novinmankan1

محصولات نوین مانکن را در کانال زیر مشاهده نمایید

https://t.me/novinmankanha

شرکت تولیدی نوین مانکن

بزرگترین تولید کننده انواع مانکنهای زنانه و مردانه و بچه گانه

و کلیه لوازم و تجهیزات فروشگاهی

تهران سه راه اذری  خ برخورداری کوچه بابایی پلاک ۱۳ ساختمان نوین

۰۲۱۶۶۶۹۹۹۳۶

موسسه فرهنگی هنری “مهرازی”
فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده و با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف هنری با همکاری اساتید مطرح در هر حوزه و در قالب دپارتمانهای تخصصی نموده است.
در همین راستا و از بهار سال ۹۶ با توجه به فضای رو به رشد حوزه مد و لباس و پتانسیل موجود در جامعه مبنی بر تربیت نیروی متخصص در این زمینه‌، دپارتمان “آکادمی مد مهرازی” شکل گرفت که در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هنرجوی فعال مشغول به تحصیل در دوره‌های تخصصی مد و لباس در این آکادمی می‌باشند.
نظر به استقبال خوب مخاطبان از برنامه‌های آموزشی آکادمی مد، موسسه اقدام به طراحی و توسعه اپلیکیشن آموزشی کرده تا علاقمندان این بخش که امکان حضور در برنامه‌های حضوری موسسه را ندارند با همان کیفیت کلاس‌های حضوری از آموزشها بهره‌مند شوند.
ما در مجموعه‌مان تلاش می‌کنیم تا تنها یک آموزشگاه نباشیم، محلی باشیم برای تبادل افکار، رشد ذهنی، خلاقیت، حمایت و ایجاد ارتباطات حرفه‌ای و کاری بین افراد.
رسالت ما
تربیت طراحانی هدفمند و دارای هویت، با رفتار حرفه‌ای و آرمان‌های بین‌المللی و بلند پروازانه بر اساس مطالعات بازار و نیاز جامعه حرفه‌ای و مخاطب شناسی و در نهایت رسیدن به سطح رقابت بین‌المللی در کار اجرایی بوده و هست.

پرفروش‌ترین برند محصولات آرایشی و بهداشتی، صادرکننده نمونه سال۹۷ شد

پرداختن به موضوع صادرات در وضعیت فعلی اقتصادی که ثبات ندارد، کار چندان آسانی نیست؛ به خصوص اگر قرار باشد درباره صادرکنندگان نمونه کشور هم صحبت کنیم! با این حال بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد که بدانیم چه شرکت‌هایی و با چه معیارهایی توانسته‌اند در این بحبوحه اقتصادی در ردیف صادرکنندگان برتر کشور قرار گیرند.

معیارهای انتخاب صادر کننده برترموارد زیر است و هر بخش امتیاز خاص خود را دارد که شرکت‌ها در کسب امتیاز با هم رقابت می‌نمایند، عبارتند از: درآمد ارزی حاصل از صادرات، حفظ و توسعه بازارهای هدف و فعالیت های بازاریابی، صادرات به بازار جدید،  مهارت فنی و تخصصی شــرکت در امر صادرات، ثبت برند محصول در کشور هدف، دارا بودن گواهینامه استاندارد بین المللی کیفي کالا، دارا بودن گواهینامه اســتاندارد بین المللی مدیریتي، فعالیت و تبلیغات در سایت های معتبر بیــن المللی با رویکرد صادرات، دارا بودن وب ســایت حداقل دوزبانــه با معرفی کالا و خدمات، حضور در نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور .

شرکت «آریان کیمیا تک» مجموعه بزرگ تولیدی و موفق ایرانی است که با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه محصولات دارویی آرایشی و بهداشتی  فعالیت می‌کند. شرکت آریان کیمیا تک از معدود تولیدکنندگان لوازم آرایشی-بهداشتی محسوب می‌شود که دارای مجوز تولید دارو و محصولات دارویی است. این شرکت یکی از برترین تأمین کنندگان محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه محسوب می‌شود که در بازارهای جهانی (کشورهای خاورمیانه، آسیای میانه و اروپا ) با برندهای “مای“، “شون“، “کالیستا”و “نئودرم” حضور فعال دارد.

برند مای یکی از برندهای زیرمجموعه شرکت آریان کیمیا تک است که تحت لیسانس شرکت «کال اندکو» فعالیت می‌کند. مواد اولیه محصولات مای از کشورهایی همچون آلمان، فرانسه و سوئیس تهیه و در کارخانه شرکت مادر که مدرن‌ترین کارخانه تولیدی خاورمیانه در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی است، تولید می‌شوند.

در مجموعه آریان کیمیا تک چندین هزار نفر نیروی متخصص مشغول فعالیت هستند تا بتوانند محصولات آرایشی و بهداشتی را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به دست مشتریان برسانند. شرکت آریان کیمیا تک در سال ۹۷ در بیست و دومین روز ملی صادرات به عنوان صادرکننده برتر کشور شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت. این مجموعه این افتخار را مرهون تلاش شبانه‌روزی متخصصان و اعتماد مشتریان عزیز می‌داند و با تلاش روزافزون قدردان این مهم خواهد بود.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد.